Apie

Sveikata, sveikas gyvenimo būdas, sveika mityba - šiandien populiarios temos. Daugelis jau sutinka, kad  geriau nesusirgti, nei po to gydytis. Jei norime nesusirgti, reikia šalinti priežastis, kurios priveda prie sutrikimų. Šiandien, greta tinkamos mitybos, pozityvaus mąstymo, tinkamo kvėpavimo, atsipalaidavimo ir pakankamo judėjimo, reikia kalbėti ir apie drąstiškus žmogaus veiklos sukeltus aplinkos pokyčius - cheminę ir elektromagnetinę taršą.

Akivaizdu, kad elektromagnetinė tarša yra reikšmingas mūsų gyvenamos aplinkos pokytis ir jį ignoruoti būtų neprotinga. Tiesa, nuo šiuolaikinės civilizacijos nepasislėpsime, bet, elgdamiesi protingai, galime gerokai sumažinti  neigiamą poveikį.
Čia pateikiama informacija didele dalimi remiasi Institute For Bau-Biology & Ecology , kurį 1987 įkūrė Helmut Ziehe, sukaupta patirtimi bei kitais šaltiniais, nurodytais publikacijose. Visa informacija yra tik šviečiamojo pobūdžio. Pagrindinis principas – atsargumas. Jei yra moksliškai pagrįstos informacijos apie galimą riziką, patariame to vengti.
 
Būkite sveiki !